سررسید رویداد های فروردین ۹۷

سررسید فرورودین حسابداری

در فروردین ماه هر سال حسابداران به خصوص حسابداران مالیاتی می بایست چندین کار را تا پایان فروردین به پایان رسانند که به اختصار توضیح خواهیم داد. با مای مالیات در ادامه همراه باشید تا سررسید رویداد های فروردین ۹۷ برای حسابداران را ورق بزنیم.

۱- با توجه به اطلاع رسانی های قبلی زمان ارسال اظهارنامه ارزش افزوده تمدید شده است و بنابراین حسابداران میتوانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه ۹۷ نسبت به تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات ارزش افزوده فصل زمستان ۹۶ مودیان محترم به سازمان امور مالیاتی اقدام نمایند. بدیهی است این زمان قابل تمدید مجدد نمی باشد و در صورت عدم ارسال اظهارنامه مربوطه در سررسید رویداد های فروردین ۹۷ مطابق قانون با متخلفین برخورد خواهد شد.

۲- برای تمامی کسب و کار ها این امتیاز قرار داده شده است که لیست حقوق بگیران خود را حداکثر تا یکماه بعد ارسال نمایند به همین منظور ۳۱ فروردین ۹۷ آخرین مهلت ارسال لیست حقوق اسفند ماه پرسنل و کارمندان و کارگران به سازمان تامین اجتماعی و پرداخت حق بیمه آنها می باشد.

۳- ۳۱ فروردین ۹۷ همچنین آخرین فرصت برای مودیان مالیاتی می باشد تا لیست حقوق اسفند کارکنان خود را به جهت تعیین مالیات حقوق آن به سامان امور مالیاتی ارسال نمایند. بدیهی است کوتاهی در این زمینه و عدم ارسال صحیح لیست مربوطه در سررسید رویداد های فروردین ۹۷ برابر قانون جریمه هایی را برای مودی گرامی در پی خواهد داشت.

 

در صورتی که مایل هستید تمامی کار های مربوط به ارسال لیست بیمه ، ارسال لیست حقوق به سازمان امور مالیاتی و همچنین تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده شما توسط تیم حرفه ای مای مالیات انجام شود کافی است با شماره های ۰۹۱۲۰۸۰۳۷۳۱ و یا ۰۹۳۵۳۹۷۸۴۹۳ تماس گرفته و از این پس این کار را با خیال آسوده به ما بسپارید.

به این صفحه رای بدهید
به این صفحه رای بدهید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *