شروع به کار وب سایت مای مالیات

شروع-به-کار

با سلام و احترام خدمت تمامی بازدیدکنندگان وب سایت مای مالیات

وب سایت مای مالیات از تاریخ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ مقارن با شروع دهه فجر ۹۶ به صورت رسمی کار خود را آغاز می نماید. این وب سایت تحت نظر آقای احمد زیار در زمینه های مختلف خدمات مالی و مالیاتی نظیر مالیات ارزش افزوده ( اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده) ، مالیات حقوق ، مالیات عملکرد ، گزارش فصلی و تحریر دفاتر قانونی حسابداری فعالیت مینماید. امید است با عنایت به لطف بی کران پروردگار منان بتوانیم بهترین خدمات را به شما خوبان در زمینه ی پرداخت منصفانه مالیات ارائه نماییم.

تیم مای مالیات در ابتدای مسیر از یک کارشناس مالی و مالیاتی (آقای احمد زیار) و یک دستیار (آقای شایان زیار) شروع به فعالیت نموده است به طبع با پیشرفت روز افزون وب سایت مای مالیات و حمایت شما خوبان به زودی اقدام به جذب نیروی خبره در کنار استفاده از دانشجویان رشته ی حسابداری خواهیم نمود تا با در اختیار داشتن تجربه و نیروی جوان بتوانیم بالاترین درصد رضایت را برای شما عزیزان فراهم آوریم.

در صورت هر گونه سوال ، درخواست مشاوره و سپردن موارد مالی و مالیاتی خود به تیم مای مالیات می توانید با یکی از شماره های  “۰۹۱۲۰۸۰۳۷۳۱” ” ۰۹۳۵۳۹۷۸۴۹۳” “۰۹۳۶۹۸۹۹۹۴۲” تماس حاصل نمایید.

به این صفحه رای بدهید
به این صفحه رای بدهید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *