مشاوره مالیاتی

مشاوره رایگان مالیاتی

امروزه مالیات و پرداخت به موقع آن در بین کسب و کار های ایرانی دارای اهمیت بسیار بالایی شده است. تدوین سیاست های اقتصادی دولت و ترویج رویه کاری به سوی درآمد های بی پایان و رو به افزایش داخلی در کنار فاصله گیری از منابع محدود و پایان پذیری چون نفت و گاز همگان را ملزم می دارد تا هر کس به سهم خود در این راه به آبادانی کشور خود کمک نماید و پرداخت مالیات یکی از این راه هاست که میتوان به کمک به آن کشوری پایدار و موفق را برای آیندگان به یادگار گذاشت.
در هر کاری همواره وجود یک راهنما و مشاور که راه و روش درست انجام کار را به ما آموزش دهد امری حیاتی و غیر قابل انکار است و در امر پرداخت مالیات وجود مشاوره مالیاتی کاملا ضروری می باشد تا با برقراری ارتباطی سازنده با مودیان مالیاتی بتوانند بهترین روش ها را برای پرداخت مالیات عادلانه و منطقی را به آنها پیشنهاد دهند.
امروز خرسندیم تا به شما همراه همیشگی مای مالیات این خبر را دهیم که به جهت بهبود اوضاع مالیاتی کشور و هم چنین آشنایی مودیان محترم مالیاتی با قوانین مالیاتی در تمامی زمینه ها مای مالیات اقدام به راه اندازی بخش مشاوره مالیاتی خود نموده است از این رو شما میتوانید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ شب با شماره ی ۰۹۱۲۰۸۰۳۷۳۱ به صورت تلفنی و یا به صورت مکتوب از طریق پیام رسان تلگرام سوالات و مشکلات خود را مطرح نموده و از مشاوره رایگان مالیاتی برخوردار شوید. همچنین میتوانید با مراجعه به قسمت چت آنلاین موجود در سمت راست سایت نسبت به طرح سوالات و مشکلات خود به صورت آنلاین اقدام نمایید تا در اولین فرصت پاسخ شما توسط کارشناسان ما بررسی و نتیجه به شما اعلام شود.
مای مالیات در زمینه های زیر در کنار شماست تا با ارائه مشاوره مالیاتی مشکلات شما در کمترین زمان رفع شود:
ارائه مشاوره مالیاتی در تمام زمینه های مالیاتی و ارائه راهکار های کاربردی رای رفع موانع موجود
مشاوره مالیاتی در خصوص معافیت های مالیاتی
مشاوره مالیاتی در خصوص شرایط مربوط به شرکت های خارج از مرز های ایران و یا دفاتر نمایندگی شرکت های خارجی در ایران
مشاوره مالیاتی در رابطه با پرونده های مالیاتی مربوط به اشخاص حقیقی و یا حقوقی و ارائه راهکار های متناسب با آنها
مشاوره در زمینه ی پیگیری اعتراضات مالیاتی
ارائه مشاوره مالیاتی لازم در زمینه تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی و همچنین پلمپ دفاتر قانونی
ارائه مشاوره مالیاتی در زمینه مالیات تکلیفی
ارائه مشاوره مالیاتی در زمینه تنظیم لوایح مالیاتی و دفاعیه مالیاتی
مای مالیات با به کارگیری متخصصین و افراد مجرب در زمینه امور مالیاتی همواره سعی داشته است امور مالیاتی مودیان را در کمترین زمان ممکن به سر انجام برساند تا مودیان محترم مالیاتی بتوانند در زمان های مقرر نسبت به پرداخت مالیات عادلانه خود اقدام نمایند.